Zabiegi oferowane w szpitalu prywatnym

Zabiegi oferowane w szpitalu prywatnym

Zabiegi HoLEP pomagają osobom z łagodnym przerostem stercza. Łagodny rozrost stercza jest niezłośliwym powiększeniem gruczołu krokowego u mężczyzn, znanym po prostu jako przerost prostaty. Wielu mężczyzn niezwykle się tym niepokoi, sądząc że zmiany oznaczają nowotwór, tymczasem łagodny przerost stercza nie jest groźny, ale wprowadza spory dyskomfort. Jeśli więc można się pozbyć problemu, warto to zrobić! Pomagają w tym zdecydowanie zabiegi HoLEP, które posiada w ofercie prywatna klinika medyczna. Co warto wiedzieć o ofercie?

Informacje o zabiegach HoLEP

Przerost prostaty dotyka bardzo wielu mężczyzn i jest przyczyną dużego dyskomfortu. Dotyczy to zwłaszcza panów po 50-tce, jako że dolegliwość ta pojawia się z wiekiem. Trudności, z jakimi muszą się mierzyć chorujący mężczyźni, to między innymi konieczność częstego oddawania moczu, bóle, parcia, wstawanie w nocy by oddać mocz nawet kilka razy.

Pomocny może się okazać zabieg HoLEP, przeprowadzany pod nadzorem wykwalifikowanych urologów. Laboratorium Poznań zapewnia skuteczne leczenie nawet w przypadkach poważnego przerostu gruczołu stercza. Usuwa się cały zmieniony fragment, dzięki czemu można przeprowadzić dalsze badania. Jednocześnie regeneracja po zabiegu jest znacznie szybsza niż w innych przypadkach. 

Prywatny szpital – oferta

Zabiegi HoLEP nie są jedynymi zabiegami przeprowadzanymi w prywatnej klinice. Klinika kieruje swoją ofertę do osób prywatnych oraz do firm, oferuje indywidualne pakiety profilaktyczne i przeprowadza badania kliniczne. Świadczy też usługi szpitalne. Warto zapoznać się lepiej z ofertą, znajdującą się na stronie internetowej placówki. Zabieg HoLEP jest niezwykle skuteczny, o czym najlepiej świadczy fakt, że jedynie 2% poddających się mu mężczyzn wymaga ponownego leczenia.