Wygodniej w domu smart

Wygodniej w domu smart

Inteligentny dom Śląsk to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, zazwyczaj chodzi o pieniądze. I tak też jest w tym przypadku. A do tego dochodzi jeszcze wygoda, jaką oferuje nam Fibaro Katowice.

Zawsze idealna temperatura

Stawiając na inteligentny dom Śląsk, mamy pewność, że zawsze będziemy żyli w komforcie. Co przez to należy rozumieć? Już chociażby odpowiednią temperaturę. Systemy wdrażane przez Fibaro Śląsk pozwalają nam nią bardzo dokładnie sterować i to nie tylko poprzez ustawienie odpowiedniej temperatury, kiedy już jesteśmy w domu. Kiedy system wykryje, że nikogo nie ma w domu, ustawi temperaturę minimalną.

Kiedy przyjdzie godzina, w której domownicy wracają, system od 15 minut będzie pracował na obrotach odpowiednich dla obecności domowników w domu. Wszystkie te funkcje można uruchomić też ręcznie z poziomu telefonu.

Alarmy i monitoring

Pieniądze to zarabianie, ale też ochrona przed stratą. Inteligentny dom Fibaro Katowice przed stratami chroni nas poprzez wykorzystanie skutecznego sposobu monitoringu oraz blokowania dostępu do domu. Można go obsługiwać zdalnie, co jest naprawdę bardzo wygodne, bo jeśli zapomnimy zamknąć domu, nie trzeba się wracać – inteligentny dom Śląsk zrobi to za nas.

Jeśli z kolei ktoś do nas przyjdzie, a my nie wróciliśmy jeszcze do domu, możemy tej osobie otworzyć, by poczekała na nas wewnątrz domu. Wszystko jest pod nasza kontrolą, mamy kamery wewnątrz i na zewnątrz domu, które monitorują, co się dzieje, jak również działa odpowiedni system oświetlenia reagujący na ruch, dzięki któremu nic nie prześliźnie się do nas w ciemnościach.