Skuteczna dezynfekcja w placówkach medycznych

Skuteczna dezynfekcja w placówkach medycznych

Prawidłowa dezynfekcja narzędzi wykorzystywanych w placówkach służby zdrowia to najbardziej skuteczny sposób na uniknięcie zakażeń. Do dezynfekcji sprzętu medycznego najczęściej wykorzystywane są autoklawy.

Wysokiej jakości autoklawy medyczne

Autoklawy stanowią dzisiaj niezbędne wyposażenie gabinetów stomatologicznych i lekarskich świadczących usługi na najwyższym poziomie. Autoklawy muszą znaleźć się na wyposażeniu także wielu oddziałów szpitalnych. Są wykorzystywane nie tylko na oddziałach chirurgicznych, ale także laryngologicznych, ginekologicznych, ortopedycznych.

Powinny znaleźć się również na wyposażeniu gabinetów kosmetycznych, podologicznych oraz w profesjonalnych studiach tatuażu. Stosowane wysokiej jakości autoklawy w placówkach medycznych to gwarancja skutecznej dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Na rynku już jakiś czas temu pojawiły się także nowoczesne urządzenia, które nie tylko dezynfekują, ale także skutecznie czyszczą narzędzia. Urządzeniem tym jest myjnia dezynfekator.

Myjnia pracuje szybko, skutecznie i dokładnie

Myjnia dezynfekator jest urządzeniem, które pracuje bardzo dokładnie. Jest więc niezwykle skuteczna. Kontrola całego procesu, który wykonuje myjnia dezynfekator możliwa jest dzięki czujnikom temperatury. Zarówno do myjni, jak i do autoklawów można dokupić dodatkowe wyposażenie.

W przypadku autoklawów mogą to być drukarki do autoklawów. Drukarki do autoklawów przyspieszają archiwizację procesów sterylizacji. Wszystkie sprzęty wykorzystywane do dezynfekcji pochodzą od najlepszych producentów.