Skuteczna dezynfekcja i sterylizacja

Skuteczna dezynfekcja i sterylizacja

Bezpieczeństwo pacjentów korzystających z usług medycznych zależy nie tylko od wiedzy i umiejętności pacjentów. Duży wpływ ma także czystość narzędzi i sprzętów, które są wykorzystywane w trakcie zabiegów naruszających ciągłość tkanek. Na wyposażeniu placówek medycznych muszą się dzisiaj znaleźć autoklawy.

Dezynfekcja i sterylizacja na najwyższym poziomie

Autoklawy to dzisiaj niezbędne wyposażenie bardzo wielu placówek medycznych. Autoklawy są niezbędne we wszystkich placówkach medycznych, które świadczą usługi z zakresu:

  • chirurgii;
  • stomatologii;
  • medycyny estetycznej;
  • ortopedii;
  • okulistyki;
  • ginekologii.

Autoklawy to obowiązkowy element wyposażenia także gabinetów kosmetycznych i podologicznych. Urządzenia te pojawiają się obecnie również w coraz większej liczbie gabinetów i przychodni weterynaryjnych. Na rynku pojawia się więc coraz więcej sprzedawców specjalizujących się w sprzedaży wysokiej jakości nie tylko autoklawów.

Szeroka oferta autoklawów

Renomowani sprzedawcy oferują nie tylko autoklawy. W ich ofercie dostępne są także inne urządzenia do skutecznej dezynfekcji i sterylizacja. Myjnia dezynfekator jest urządzeniem bardzo skutecznym. Plusem jest to, że myjnia dezynfekator może być stosowana zarówno w małych gabinetach, jak w dużych przychodniach i klinikach. Do autoklawów klienci mogą dokupić dodatkowe wyposażenie. Składają się na nie między innymi drukarki do autoklawów.

Wszystkie urządzenia i sprzęty do dezynfekcji, w tym myjnia dezynfekator oraz drukarki do autoklawów pochodzą tylko od renomowanych producentów.