Sklep dla amatorów kawy

Sklep dla amatorów kawy

Kawa to napój, który cieszy się ogromną popularnością. Dzisiaj, aby kupić kawę nie trzeba nawet wychodzić z domu czy biura. Wystarczy wybrać dobrze zaopatrzony sklep z kawą online.

Jakie produkty sprzedaje sklep online z kawą?

Sklep internetowy z kawą przygotował bardzo szeroką i bogatą ofertę. Ważne miejsce w jego asortymencie zajmuje kawa świeżo palona. Doznania smakowe, które gwarantuje świeżo palona kawa są wyjątkowe. Nic więc dziwnego, że świeżo palona kawa wśród koneserów tego aromatycznego napoju cieszy się ogromną popularnością.

Sklep online z kawą proponuje kawę w opakowaniach 250 g i 1 kg. Sklep specjalistyczny z kawą w swojej ofercie ma kawy do ekspresów oraz pod espresso i dripa. Ponadto sklep z kawą proponuje również urządzenia i akcesoria do parzenia kawy. Klienci mogą kupić ekspresy ciśnieniowe, przelewowe, kawiarki, filtry do kawy. W ofercie nie zabrakło również młynków do kawy.

Jakie rodzaje kawy są dostępne?

Sklep z kawą działa przy palarni kawy. Palarnia kawy proponuje kawę ziarnistą w bardzo różnych gatunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, palarnia oferuje kawę:

  • Single Origin;
  • Blend;
  • 100% Arabika;
  • Speciality.

Ofertę uzupełnia kawa z kolekcji Bru. Palarnia oferuje wyłącznie najlepszej jakości kawę sprowadzoną ze sprawdzonych plantacji. Kawa, którą proponuje sklep jest tak różna, że doskonale nadaje się do parzenia różnymi metodami. Palarnia w swoim sklepie oferuje też kawy różniące się stopniem palenia.