Okna dachowe – jasna przestrzeń na poddaszu

Okna dachowe - jasna przestrzeń na poddaszu

Domy z pokojami na poddaszu świetnie się prezentują. Dodatkowa przestrzeń zawsze jest potrzebna, a dzięki odpowiednim oknom można ją rozjaśnić. W takim pokoju można urządzić sypialnię, gabinet, albo pokoik dziecięcy. Żeby jednak wnętrze było odpowiednio jasne, trzeba postarać się o stosowne okna – na przykład takie jak okna Velux dachowe. Co warto o nich wiedzieć?

Velux – okna dachowe

Okna marki Velux to wysokiej jakości produkty, odznaczające się ciekawym designem. Są bardzo funkcjonalne i estetyczne. Zostały tak zaprojektowane, by do wnętrza wpadało dzięki nim mnóstwo światła. Wybór okien jest przy tym naprawdę duży, więc każdy może znaleźć coś, co najlepiej będzie tej osobie odpowiadać – tak pod względem designu, jak i ceny.

Okna połaciowe Velux (czyli po prostu okna dachowe) umieszczane są w połaci dachu, by oświetlić pomieszczenie na poddaszu. Tego rodzaju okna występują nie tylko w różnych wymiarach, ale także rozmaitych modelach. Mogą być białe lub w kolorze naturalnego drewna, ale też ciemne – jeśli takie będą bardziej odpowiadały wyglądowi budynku. 

Okna dachowe – które wybrać?

Jeśli chodzi o produkty marki Velux, okno dachowe jest zawsze na tyle solidne, by przetrwać przez długi czas. To wytrzymałe produkty, świetnie spełniające swoją rolę. Koszt zakupu każdego okna nie jest niski, jednak cena jest rozsądna – zyskuje się bowiem trwałe okno, z gwarancją na 10, a nawet 15 lat użytkowania. Elementy 2 lub 3-szybowe, funkcjonalne i proste w obsłudze – wszystko to zalety, które sprawiają, iż okna dachowe Velux mają naprawdę wielu fanów.