Na czym polega wynajem długoterminowy dla firm?

Na czym polega wynajem długoterminowy dla firm?

Jeżeli prowadzisz własną firmę i zależy ci na wynajmie samochodu w Katowicach, koniecznie zapoznaj się z ofertą wynajmu długoterminowego dla firm, która jest o wiele korzystniejsza niż popularny leasing i daje właścicielom firm wiele ciekawych korzyści. Wypożyczalnia samochodów Katowice posiada na stanie wiele modeli samochodów osobowych, vanów oraz busów, a także samochody dostawcze. Wynajem aut Katowice w perspektywie długoterminowej nie wychodzi drogo, a co najważniejsze nie wymaga wkładu własnego i zdolności kredytowej.

Wynajem samochodów osobowych dla osób fizycznych

Decydując się na wynajem długoterminowy, mogą z niego korzystać nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby fizyczne, które nie zamierzają kupować samochodu na raty i zaciągać kredytu hipotecznego, a interesuje ich wynajem aut Katowice na okres kilkudziesięciu miesięcy. W ofercie wypożyczalni samochodów znajdą państwo naprawdę bogatą flotę samochodów, osobowych dostawczych oraz busów osobowych, a każdy z nich jest wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria, posiada aktualne ubezpieczenie oraz sprawdzony i sprawny stan techniczny.

Jakie są zalety wynajmu długoterminowego?

Długoterminowy wynajem samochodów Katowice to wygodne i wyjątkowo tanie rozwiązanie, nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla osób fizycznych. Jak już wspomnieliśmy wypożyczalnie samochodów dysponuje bogatą flotą samochodową, dzięki czemu każdy klient może wybrać odpowiednią markę oraz rok produkcji samochodu. Jeżeli nie planujesz wiązać się kredytem hipotecznym na wiele lat, koniecznie sprawdź ofertę, jaką jest wynajem samochodu Katowice, umowa najmu w naszej wypożyczalni jest prosta i elastyczna, a co najważniejsze nie pochłonie wszystkich twoich oszczędności.