Jakie wózki dziecięce można kupić?

Jakie wózki dziecięce można kupić?

Wózki dziecięce należą do tych artykułów, które są kupowane przez świeżo upieczonych rodziców jako jedne z pierwszych. Maluchy korzystają z nich przez kilka pierwszych lat swojego życia, a to oznacza, że wózki dziecięce powinny być wykonane bardzo solidnie.

Jakie wózki można kupić?

Wózki dziecięce to obecnie tak duża różnorodność modeli, że podjęcie decyzji może zająć naprawdę sporo czasu. Wózki dziecięce to nie tylko wózki głębokie, z których maluchy korzystają praktycznie od pierwszego tygodnia swojego życia, ale także spacerówki. Spacerówki to wózki przeznaczone dla dzieci od mniej więcej siódmego miesiąca życia.

Obecnie dostępne spacerówki to wózki z szeregiem udogodnień zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Wózki te wyposażone są w daszek chroniący malucha przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz w pasy bezpieczeństwa. W większości modeli można regulować oparcie oraz rozłożyć je do pozycji leżącej. Pierwsze wózki, z których korzystają maluch są głębokie. One także występują w różnych rodzajach.

Jaki wózek wielofunkcyjny wybrać?

Sklep internetowy oferuje między innymi wózki wielofunkcyjne. Zgodnie z nazwą wózki wielofunkcyjne pełnią więcej niż tylko jedną funkcję. Mogą to być wózki pełniące dwie lub trzy funkcje.

W przypadku wózków wielofunkcyjnych 2w1 zestaw składa się z wózka głębokiego i spacerówki. Wózki 3w1 dodatkowo zawierają fotelik samochodowy. Szeroki wybór wózków dziecięcych oferuje sklep internetowy. Sklep internetowy proponuje wózki wielofunkcyjne, ale ma w sprzedaży także wózki dla bliźniąt i trojaczków.